כי היית לי בראש
ספרון שנעים לקבל

ספר מסדרת סיפרוני המתנה היעודיים. קובץ של אמרות שונות על ערכה של ידידות.

המציאות הסמויה מן העין
גילויים בעקבות מסע לחיפוש עצמי

מסתבר שהמציאות היומיומית שלנו היא הרבה יותר מורכבת מכפי שנדמה. מה שנראה מקרי הוא לפעמים תוצאה הגיונית של תהליכים סמויים שאיננו מודעים להם.

All In A Day's Work
A book for people at work,or out of work

A book from the specialized gift series, focusing on a particular topic. It presents various jobs and pursuits in a humorous light.

read more...

על תקווה ואהבה
סיפורים קנדיים

קובץ סיפורים של שמונה סופרות קנדיות , זוכות פרסים ספרותיים שונים. בקובץ ספורי משפחה וזוגיות שמתארים לכאורה, חיי יומיום שיגרתיים, ורק בהדרגה מסתבר לקורא כי לא כל מה שנראה הוא באמת מה שקיים.

לצאת מזה
ספרון שעשוי להקל

ספר "עידוד" מסדרת ספרי המתנה היעודיים. משבר הוא חלק בלתי נמנע של החיים. הספר "לצאת מזה" מתיחס למצבי משבר שקורים לנו כאל שלב שיש להתגבר עליו ולהמשיך הלאה.

עד שיצא עשן
מיני אלבום צבעוני

שילוב של תמונות צבעוניות פרי מכחולו של צייר קנדי יליד ניגריה, וסיפורים קצרים בעלי אוירה יוצאת דופן שכתבה הסופרת הותיקה דורית אורגד בעקבות האסוציאציות שעוררו בה התמונות.

On My Mind
A Book That's Nice To Receive

One of the specialized little gift books. This book provides a selection of sayings and quotations about friendship and its importance.

read more...

להיות סבא להיות סבתא
המדריך לסבאות מודרנית

מדריך ראשון מסוגו בעברית שמיועד לסבים וסבתות חדשים. אוסף מגוון של המלצות מומחים לתפקוד במצב החדש.

הספר יצא לאור בשיתוף הוצאת הספרים "אביב" של אמנון בי-רב.

הבטחות
קובץ סיפורים קצרים

הספר "הבטחות" הוא קובץ סיפורים קצרים שכתב הסופר הקנדי דייב מרגושס, סיפורים שלקוחים מתוך שלש אסופות של סיפורים קצרים אשר יצאו לאור בקנדה בעשרים השנים האחרונות.

ססקצ'ואן

קובץ ספורים שרוב הדמויות הראשיות בהם הן נשים בגילים שונים ובמקצועות שונים, אשר מתמודדות עם מצבים אפייניים המוכרים היטב לכל אשה בעולם המערבי.

Getting On With It
A Book to Lighten Your Day

A book that focuses on crisis situations, encouraging the reader not to dwell on misfortune but to overcome it and carry on.

read more...

hazoot

קובץ סיפורים קצרים של הסופרת הקנדית ג'ין ריי בקסטר, שמתאר חיי יומיום של אנשים נורמטיביים אשר מתנהלים, לכאורה, בשיגרה רגילה, אך מצבים מסויימים גורמים להם להתנהג במפתיע בצורה בלתי צפויה.

צחוק על עבודה
למי שעובדים ולמי שלא

ספר מסדרת ספרוני-המתנה היעודיים, עוסק מזווית הומוריסטית בהיבטים שונים של עבודות ומקצועות.

uri

בספר "אורי ואני – יובל שנים לצידו של תא"ל אורי בן-ארי" מספרת מילכה בן-ארי,
מי שהיתה רעיתו ואהובתו, על חייה המשותפים איתו